چگونه در خانه فعالانه به دنبال کار بگردیم ؟

2021-11-20 10:37:40
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه
چگونه در خانه فعالانه به دنبال کار بگردیم ؟
به دنبال نقش بعدی خود هستید و مطمئن نیستید که چه مراحلی را باید بردارید؟ چگونه در خانه کار پیدا کنی...

به دنبال نقش بعدی خود هستید و مطمئن نیستید که چه مراحلی را باید بردارید؟

چگونه در خانه کار پیدا کنیم ؟

این می تواند سوال بسیاری از شما باشد. زمانی که کوید 19 در سراسر دنیا همه گیر شد مبحث دورکاری به اوج اهمیت خود رسید. دورکاری اکنون به عنوان یکی از مهم ترین مسائل در کار جای خود را باز کرده است. بسیار مهم است که شما بدانید چگونه می توانید از ابزارهای در دسترس به بهترین شکل ممکن برای خود در جهت هر چه بهتر شدن مسائل مربوط به کار و حرفه خود استفاده نمائید. برای مثال یافتن شغل می تواند از ابتدایی ترین مسائل باشد. امروز قصد داریم در این مقاله به طور کامل به مبحث مهم پیدا کردن شغل و جستجوی شغلی از خانه را برای شما باز کرده تا با این موضوع آشنا شوید.

در شرایط بی‌سابقه، محیط‌ های کاری به جذب و استخدام استعدادها از طریق ارتباط از راه دور ادامه می‌دهند، بنابراین وقت آن رسیده است که از فناوری به نفع خود استفاده کنید تا بر جستجوی شغل خود از خانه متمرکز شوید. رابرت والترز راه حل های استخدام دیجیتالی ارائه می دهد که به این معنی است که می توانید درخواست دهید، مصاحبه کنید و مستقیماً در موقعیت بعدی خود استخدام شوید، همه اینها از راحتی مبل خود. نگاهی به برنامه اقدام خود بیندازید تا جستجوی شغل خود را مستقیماً از دفتر خانه خود ادامه دهید.

ساخت رزومه آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن

چگونه در خانه به شکل فعالانه به دنبال کار باشیم ؟

رابرت والترز راه حل های استخدام دیجیتالی ارائه می دهد که به این معنی است که می توانید درخواست دهید، مصاحبه کنید و مستقیماً در موقعیت بعدی خود استخدام شوید، همه اینها از راحتی مبل خود. نگاهی به برنامه اقدام خود بیندازید تا جستجوی شغل خود را مستقیماً از دفتر خانه خود ادامه دهید.

از فناوری به نفع خود استفاده کنید

هنوز هم می‌توان بدون نیاز به ملاقات حضوری، با کارفرمایان و استخدام‌کنندگان با استفاده از فناوری ویدیویی ارتباط مستقیم داشت. به مشاور استخدام خود اطلاع دهید که آماده مصاحبه های ویدیویی هستید و از پلتفرم های ویدئویی استفاده می کنید، از جمله مواردی که برای شما جدید هستند. اگر با نحوه رفتار در طول مصاحبه ویدیویی آشنا نیستید، نکات برتر مصاحبه ویدیویی ما را در اینجا بررسی کنید.

قبل از هر مصاحبه تصویری، همیشه اتصال Wi-Fi و تنظیمات صوتی خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که در طول تماس ویدیویی خود کمترین اختلال را ایجاد می کنید. مطمئن شوید که هر پنجره بازشو یا دانلودی را که ممکن است تماس شما را قطع کند، خاموش کرده باشید.

یک CV تعاملی ایجاد کنید

فناوری استخدام دیجیتال رابرت والترز به نامزدها این امکان را می دهد تا با پاسخ دادن به سؤالات از پیش تعیین شده، خود را از طریق تلفن همراه، لپ تاپ، دسکتاپ یا رایانه لوحی ضبط کنند. با رضایت شما، مشاوران استخدام ما می توانند رزومه دیجیتالی شما را برای بررسی به چندین کارفرمای احتمالی ارسال کنند و روند استخدام را برای شما تسریع کنند.

مشاوران رابرت والترز برای کار از راه دور آماده هستند تا از شما حمایت کنند و در جستجوی شغل به شما کمک کنند، بنابراین برای دسترسی به جدیدترین مشاغل و مشاوره شغلی بی‌رقیب به شما کمک کنید

گفتگو را با مشاور استخدام خود فعال نگه دارید

جستجوی کار از دفتر خانه شما می تواند منزوی باشد، بنابراین با چک کردن منظم مشاور استخدام خود فعال باشید، زیرا آنها دسترسی دست اولی به جریانی از نقش های زنده دارند که ممکن است برای شما مناسب باشد. مشاوران رابرت والترز برای کار از راه دور آماده هستند تا از شما حمایت کنند و در جستجوی شغل به شما کمک کنند، بنابراین برای دسترسی به جدیدترین مشاغل و مشاوره شغلی بی‌رقیب به شما کمک کنید.

ارزش کار قراردادی را در نظر بگیرید

بسیاری از کارفرمایان قبل از متعهد شدن به استخدام دائمی به دنبال یک منبع موقت هستند. عقد قرارداد فرصتی فوق العاده برای شماست تا با صنایع متعددی آشنا شوید و مهارت های فنی جدیدی را در این مسیر به دست آورید. ممکن است دریابید که انعطاف پذیری برای شما مناسب است، یا می تواند راهی عالی برای کمک به یک کارفرمای عالی باشد.

پروفایل لینکدین خود را تقویت کنید

از این زمان در خانه استفاده کنید تا تا حد امکان در پلتفرم های شبکه ای مانند لینکدین فعال باشید. تنظیمات را در نمایه LinkedIn خود تغییر دهید تا به استخدام‌کنندگان و کارفرمایان بفهمانید که شما فعالانه برای رویکردهای شغلی آماده هستید - این بدان معناست که نمایه شما در جستجوهای فعال مرتبط با رشته شما ظاهر می‌شود. به این ترتیب احتمال اینکه یک مشاور استخدام با فرصت های هیجان انگیزی که از طریق جست و جوهای فعال در هیئت مدیره کار پیدا نمی کردید با شما تماس بگیرد بسیار بیشتر است. به 5 به روز رسانی لینکدین که می توانید امروز انجام دهید نگاهی بیندازید.

آیا می خواهید مایل اضافی را طی کنید؟ جسور باشید و در فید خود پست کنید و بگویید که به طور فعال به دنبال موقعیت هایی هستید، از جمله نوع نقشی که به دنبال آن هستید، مهارت ها و تجربیات کلیدی خود را با جزئیات بیان کنید. از افراد بخواهید تا برای مشاهده رزومه شما با شما در تماس باشند.

رزومه ساز
رزومــتـو ساختـی؟
ساخت رزومه حرفه‌ای کمتر از 5 دقیقه!
رزومه ساز
0 / 5 (از مجموع 0 رأی)
0
برچسب‌ها:
نظر خود را وارد کنید
ارسال نظر
محبوب‌ترین قالب‌های رزومه
مطالب مرتبط

راهنمای کامل پیدا کردن شغل (آموزش جستجوی شغل)

چرا کار پیدا نمیکنم؟

شغل دوم برای کارمندان

مهارت های شغلی پردرآمد کدام هستند؟