ورود یا ثبت نام
ورود

رزومه ساز آنلاین رزومیتو

ساخت رزومه حرفه ای با رزومه ساز آنلاین رزومیتو ممکن می شود ...

رزومه ساز رزومیتو
انتخاب قالب و ساخت رزومه
با امکان انتخاب رنگ، فونت و جابجایی المان‌ها

ساخت رزومه کاری

واقعیت این است که برای ساخت رزومه شما امکان ریسک ندارید چرا که فرصت های شغلی محدود اجازه ریسک را از شما می گیرند، به همین دلیل می بایست با اطمینان کامل به سراغ ساختن یک رزومه مطمئن بروید، اما آیا می توان مطمئن بود که رزومه ای که می سازیم از استاندارد بالایی برخوردار است ؟ در ادامه این چالش مهم را با یکدیگر رفع خواهیم نمود.

رزومه ساز آنلاین چیست ؟

رزومه ساز آنلاین سرویسی است که می توان بوسیله آن و امکاناتی که ارائه می دهد یک رزومه را بر بستر وب ساخته و دانلود نمود. این ابزار امروزه یکی از پر استفاده ترین و مهم ترین ابزارهای اینترنتی است که افراد جوان و عمدتا جویای شغل از آن استفاده می کنند.

رزومیتو ابزار حرفه ای ساخت رزومه

با استفاده از ابزار آنلاین ساخت رزومه در سایت رزومیتو می توانید به خوبی و به آسانی یک رزومه حرفه ای بسازید. کافی است تا با انتخاب یکی از قالب های ارائه شده و تکمیل اطلاعات کار را آغاز و به جلو بروید. اگر با مهم ترین نکات ساخت یک رزومه حرفه ای آشنا نیستید هم نگران نباشید چرا که مقالات آموزشی ما در این مسیر یاری رسان شما خواهند بود.

ویژگی های مهم رزومیتو

رزومه ساز حرفه ای رزومیتو در واقع نرم افزاری تحت وب است که به شما امکان ساخت و دانلود یک رزومه کاری حرفه ای را می دهد. اما این سرویس ویژگی های منحصر به فردی دارد که آنرا متمایز از نرم افزارهای مشابه می سازد که در ادامه به مرور آنها می پردازیم:

  1. حرفه ای در عین سادگی
  2. قالب های متنوع
  3. ارائه در قالب های ورد و پی دی اف
  4. ویرایش دائمی و دانلود همیشگی

رزومه ساز ساده اما حرفه ای

این که رزومیتو یک رزومه ساز ساده است نشان دهنده این است که کار کردن با این رزومه ساز آنلاین ساده است اما به هیچ عنوان این موضوع به معنی اینکه رزومیتو امکاناتی کمی دارد نیست، در رزومیتو تمامی امکانات مورد نیاز کاربران برای ساخت یک رزومه حرفه ای به صورت آنلاین پیش بینی شده است اما در عین سادگی. 

در واقع باید بگوییم کار کردن با رزومه ساز آنلاین رزومیتو ساده است و کاریران میتوانند بسیار آسان با استفاده از امکانات آن یک رزومه کاری حرفه ای ساخته و دانلود کنند.

چرا رزومه مهم است ؟

همانطور که همه می دانیم استخدام یکی از اصلی ترین چالش های افراد به خصوص جوانان در زندگی است. امروزه با توجه به رقابت بسیار بالا برای تصدی مشاغل مختلف و البته حساسیت شرکت ها و مدیران برای جذب بهترین و کارآمد ترین افراد نقش و اهمیت ساخت رزومه حرفه ای بسیار تعیین کننده و پر رنگ تر از گذشته شده است.

رزومه چیست ؟

اگر بخواهیم در یکی دو جمله رزومه را توصیف کنیم باید بگوییم در واقع رزومه معرفی نامه ای است که شما  را به طور کامل شرح میدهد، اینکه چه توانائی هایی دارید، چه سوابق شغلی و تخصیلی را با خود یدک می کشید و از همه مهم تر چه ارزش افزوده ای را با خود به محیط کار جدید خواهید آورد در واقع مهم ترین نکاتی است که یک رزومه در مورد شما فریاد خواهد زد.

همه این موارد را اگر در کنار تعداد بالای متقاضی برای استخدام در هر شغل قرار دهیم در خواهیم که امکان مصاحبه با کلیه نفرات داوطلب استخدام تقریبا غیر ممکن است.

چگونه رزومه بسازیم ؟

با همه مقدماتی که گفتیم اکنون وقت آن است که با راه های ساختن یک رزومه حرفه ای آشنا شویم. ساخت رزومه می تواند ترسناک و سخت باشد البته اگر با مراحل انجام آن آشنا نباشید.

رزومیتو تلاش نموده است تا با ارائه بهترین ابزار ممکن شما را در این مسیر یاری داده تا بتوانید یک رزومه حرفه ای، استاندارد و کارآمد برای خود بسازید.

ساخت رزومه کاری با کمک رزومیتو

رزومیتو‌ کمک می کند تا به بهترین شکل بتوانید در کوتاه ترین زمان یک رزومه حرفه ای بسازید.

اگر دانش کافی نداشته باشید ساخت رزومه می تواند سخت و نگران کننده باشد، شما میتوانید با رزومه ساز آنلاین به خوبی ‌در کمتر از ده دقیقه یک رزومه حرفه ای و استاندارد ساخته و دانلود کنید.

اهمیت داشتن یک رزومه خوب

حال که با نقش رزومه و تاثیر آن در آینده شغلی تان آشنا شده اید اهمیت و نقش یک رزومه حرفه ای و استاندارد به مراتب بیش از گذشته برایتان روشن می شود. در واقع مدیران استخدام بسیار دقیق رزومه های ارسالی را بررسی کرده و به خوبی می دانند که یک رزومه حرفه ای چه خصوصیاتی دارد.

چرا رزومه ساز آنلاین رزومیتو

حقیقت این است که تیم تحقیق و توسعه رزومیتو با بررسی تمامی نمونه های داخلی و خارجی دست به طراحی یک رزومه ساز آنلاین کامل و بی نقص زده و ما تلاش نمودیم همه آنچه خوبان‌ دارند را یکجا داشته باشیم.

خصوصیات یک رزومه حرفه ای چیست ؟

مهم ترین خصوصیات یک رزومه حرفه ای در واقع موارد زیر می باشد:

  • بدون غلط املایی باشد.
  • قالب استاندارد و رسمی داشته باشد
  • خلاصه باشد
  • برای شغل مربوطه ساخته شده باشد
  • نمایش مهم ترین سوابق شما
  • فونت مناسبی داشته باشد
رزومه ساز رزومیتو

اطلاعات مورد نیاز برای ساخت رزومه حرفه ای

بخش درباره من سن و سال و زمان تولد وضعیت تاهل اطلاعات تماس ( تلفن و ایمیل ) سوابق شغلی
سوابق تحصیلی زبان های خارجی دورهﻫﺎ و گواهینامه ها پروژه های انجام داده شده مهارت ها و توانایی ها
افتخارات فعالیت های داوطلبانه      

ترتیب درست اطلاعات برای ساخت رزومه

 

 

 

 

برای ساخت یک رزومه استاندارد و حرفه ای شما به دو چیز نیاز دارید.

۱- اطلاعات

۲- کنار هم قرار دادن اطلاعات

در مورد اطلاعات مورد نیاز رزومه قبلا بسیار صحیت کرده ایم، اما برای چیدمان و ترتیب نوشتن اطلاعات در ساخت رزومه چنانچه از رزومه ساز آنلاین استفاده نمایید هیچ دغدغه ای بابت این موضوع نخواهید داشت چرا که خود سیستم آنلاین ساخت رزومه در وبسایت رزومیتو برای شما چیدمان درست اطلاعات را انجام داده و خروجی همانی خواهد بود که می بایست باشد.

مهم ترین چالش های ساخت رزومه

برای ساخت رزومه چالش هایبسیاری پیش پای افراددوجود دارد،اینکه در بخش درباره من چه بنویسید،چه فونت و چه قالبی انتخاب کنید،ترتیب زمانی نوشتن بخش های سوابق تحصیلی و شغلی از مهم ترین این موارد می باشد. شما با استفاده از رزومیتو می توانید بسیاری از این چالش ها را پشت سر گذاشته و نتیجه مناسب را دریافت نمایید.

رزومه ساز آنلاین خوب چیه؟

یک رزومه ساز آنلاین خوب رزومه سازی هست که مراحل ساخت رزومه را به صورت آنلاین ساده کند، در کنار این سادگی تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را بگیرد و در یک قالب مناسب و جذاب  و با فونت های متنوع در یک قالب پی دی اف یا ورد تقدیم شما کند. سرعت بالای رزومه ساز در کنار راهنمائی هایی که رزومه ساز در هر مرحله برای شما ارائه میکند هم می تواند مهم باشد.

سوالات متداول کاربران رزومه ساز آنلاین

رزومه چیست ؟
رزومه معرفی نامه ای است که توانائی ها،مهارت ها و سوابق کاری و تحصیلی شما را به مدیران استخدام معرفی می کند.
رزومه ساز آنلاین چیست؟
رزومه ساز آنلاین در واقع ابزاری است که شما را در ساخت یک رزومه استاندارد کمک کرده و با دریافت اطلاعات شما یک رزومه قابل دانلود به شما تحویل می دهد.
مزایای استفاده از رزومه سازها چیست ؟
استفاده از رزومه ساز آنلاین می تواند میزان خطای شما را به طور چشمگیری کاهش دهد، در زمان شما صرفه جویی میکند و امکان آپدیت و به روز رسانی دائمی رزومه را برای شما فراهم می آورد.
خانه فروشگاه قالب  رزومه اختصاصی آموزش ها تماس با ما