ورود یا ثبت نام
ورود

رزومه ساز آنلاین رزومیتو

ساخت یک رزومه حرفه ای به سبک رزومیتو. رزومیتو کامل ترین ابزار آنلاین برای ساخت یک رزومه حرفه ای ،جذاب و استاندارد می باشد.

ساخت رزومه
ساخت رزومه آنلاین
انتخاب قالب و ساخت رزومه
با امکان انتخاب رنگ، فونت و جابجایی المان‌ها

معرفی رزومه ساز رزومیتو

رزومه ساز آنلاین رزومیتو کلی امکانات حرفه ای برای ساخت سریع و آسان رزومه برای شما پیش بینی کرده است.

از مهم ترین امکانات رزومیتو میتوان به ساخت رزومه حرفه ای، انتخاب قالب،انتخاب رنگ و فونت و راهنمایی شما در مراحل انجام کار اشاره نمود.

بهترین رزومه ساز آنلاین ایرانی 

با توجه به ارائه امکانات بی نظیر در رزومیتو مانند سرویس ساخت رزومه آنلاین،فروشگاه قالب های خام و‌ رزومه اختصاصی در کنار بخش مقالات آموزشی که در کنار هم مجموعه ای ارزشمند از رزومیتو را تشکیل داده اند قویا عیقبده ما بر این است که رزومیتو می تواند‌به‌عنوان‌بهتیرن‌رزومه ساز آنلاین کشور مطرح باشد.

ساخت رزومه فارسی 

اصلی ترین زبان سرویس رزومه ساز رزومیتو فارسی است چرا که بیشترین درصد کاربرانی که برای نوشتن و ساختن رزومه به سرویس های آنلاین مراجعه میکنند به دنبال ساختن رزومه فارسی هستند،اگرچه ممکن است در آینده زبان های دیگری هم به سرویس رزومه ساز آنلاین رزومیتو اضافه شود.

قالب های گرافیکی رزومه ساز

برای ساخت رزومه حرفه ای می توانید از قالب های گرافیکی زیبا و استاندارد موجود در رزومیتو استفاده کنید و یک رزومه کامل بسازید.

نمونه رزومه های ساخته شده

در بخش نمونه رزومه های ساخته شده می توانید با مشاهده رزومه های کاری موجود در سایت بهتر و بیشتر با رزومه های حرفه ای و خصوصیات آنها آشنا شوید.

Resumito

ساخت رزومه چالش یا فرصت ؟

اگر به موضوعی مانند ساخت رزومه به مثابه یک فرصت استثنایی نگاه کنید میتوانید در دل این موقعیت سخت یک فرصت ایده آل برای جاگذاردن رقبا برای خود دست و پا نمایید، اطمینان می دهیم افراد زیادی از نحوه ساخت رزومه استاندارد آگاهی ندارند پس اکنون که در رزومیتو هستید یک گام مثبت و یک برگ برنده واقعی در اختیار شماست، به شما تبریک میگوییم.

ارائه بهترین ها در رزومیتو

اطمینان می دهیم سرویس هایی چون رزومه ساز آنلاین،فروشگاه قالب های خام و ساخت رزومه اختصاصی می توانند شما را به یک رزومه عالی،استاندارد و رد نشدنی برسانند،کافی است با توجه به نیازتان یک مورد را انتخاب نمایید.

رزومه ساز فارسی رایگان

اگرچه رزومیتو برای ارائه خدمات مبالغ بسیار کمی دریافت می کند اما رزومه ساز فارسی رایگان نیز از امکانات اصلی این سایت می باشد. کاربران در رزومیتو می توانند با استفاده از این سرویس به صورت رایگان و نامحدود برای خود رزومه ساخته و دانلود نمایند. تنها تفاوت نسخه رایگان این است که روی رزومه دانلودی تبلیغ و آرم رزومیتو حک می شود که این مورد روی نسخه ویژه وجود نداشته و یک رزومه کاملا شخصی بدون آرم تقدیم شما خواهد شد.

رزومه ساز بدون واترمارک

مطمئنا بسیاری از افراد که به دنبال ساخت یک رزومه حرفه ای هستند می خواهند رزومه ای بدون واترمارک تهیه کنند، رزومه سازها برای اینکه کاربران خود را ترغیب به پرداخت مبلغ کنند مجبور هستند روی رزومه ها واترمارک بزنند تا کاربر مجبور‌ به پرداخت مبلغ شده تا نسخه کامل و رزومه بدون واترمارک را دانلود کنند.

اما اگر دقیق تر و از روی انصاف بیشتری به موضوع نگاه کنید باید به هزینه های بالای سایت ها که اعم از هزینه های نگه داری،کارکنان و نویسندگان و ... توجه کنید. 

سوالات متداول کاربران رزومه ساز

رزومه ساز آنلاین چیست؟

رزومه ساز آنلاین سرویسی است که شما بوسیله آن می توانید به آسانی و در کوتاه ترین زمان یک رزومه حرفه ای بسازید.

چرا رزومیتو مناسب ساخت رزومه است ؟

رزومیتو با نیاز سنجی بهترین و کامل ترین رزومه ساز را تقدیم فارسی زبانان نموده است. این سرویس با سرعت مناسب،مراحل ساده شما را به یک رزومه حرفه ای می رساند.

ساخت رزومه آنلاین چه مزیت هایی دارد ؟

در مقایسه با ساخت رزومه به صورت سنتی و دستی رزومه ساز آنلاین می تواند درصد خطای شما را تا صفر کاهش دهد. شکیل تر است و احتمال قبولی رزومه ساخته شده را بسیار افزایش می دهد.

ساخت رزومه چقدر زمان می برد ؟

ساخت یک رزومه آنلاین استاندارد در رزومیتو کمتر از 10 دقیقه زمان می برد. کافی است اطلاعات تحصیلی و سوابق شغلی تان را داشته باشید و آنها را وارد بخش های مورد نظر نمائید. به همین راحتی

ساخت رزومه |ساخت رزومه آنلاین | رزومه ساز آنلاین | رزومه ساز فارسی