ورود یا ثبت نام
ورود

رزومه اختصاصی رزومیتو (VIP)

رزومه شخصی یا شرکتی می خواهید ؟

برای شما که به دنبال بهترین ها هستید ...
رزومه اختصاصی رزومیتو (VIP)
رزومه اختصاصی
Resumito.com

سفارش رزومه اختصاصی (VIP)

به دنبال یک رزومه قوی و استاندارد هستید ؟ کارشناسان رزومیتو آماده کمک به شما هستند. ثبت سفارش کنید تا با شما تماس بگیریم.
200 هزار تومان140 هزار تومان

سفارش رزومه شرکتی : 09929125157
سفارش شما با مشخصات زیر انجام می شود
مشخصات رزومه درخواستی :
زبان رزومه
-
فرمت
ورد و پی دی اف
زمان تحویل
-
رزومه درخواستی
انتخاب زمان دریافت رزومه
خرداد 1403
مرور تجربه‌ها

تجربه متخصصین با رزومیتو

لیلا عبدی
معلم
معلم
رزومیتو با به کار گیری متخصصین کاربلد برای ساخت رزومه توانسته محیطی کاملا حرفه ای و به روز برای رفع نیاز کاربرانش فراهم کنه.
احسان باقری
مستندساز
مستندساز
یک رزومه کاملا حرفه ای و استاندارد در زمانی که انتخاب کرده بودم برای من ارسال شد که توانست به بهترین شکل معرف من باشه. از رزومیتو ممنونم.
محمد بیات
پزشک
پزشک
اینکه میتونیم با انتخاب روز و ساعت دریافت رزومه دقیق بدونیم چه زمانی رزومه به دستمون میرسه عالی هست. رزومه ارسالی هم بدون نقص بود.
مهران حمزه
وکیل
وکیل
استفاده از قالب های مناسب هر شغل واقعا میتونه به داشتن یک رزومه استاندارد کمک کنه، اینکه رزومه رو یک حرفه ای بسازه هم واقعا دلگرم کننده است.
فاطمه خسروجردی
سئوکار
سئوکار
رزومیتو واقعا گره از کار ما که به یک رزومه حرفه ای و بدون اشکال نیاز داریم باز گرده. حتی اگه رزومه هم داشته باشید باز به نظرم داشتن یک رزومه به روز و حرفه ای که رزومیتو بسازه میتونه عالی باشه.
پویا شریف
خبرنگار
خبرنگار
شاید نزدیک 10 بار در گذشته رزومه کاری من رد شده بود تا اینکه به توصیه یکی از دوستان از رزومه اختصاصی رزومیتو استفاده کردم. باور نمیکردم اینقدر مهم باشه که یک متخصص رزومه ام و بسازه.