نمونه رزومه فیلمبردار به همراه آموزش نوشتن

2022-06-26 19:31:22
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه
نمونه رزومه فیلمبردار به همراه آموزش نوشتن
امروز در یکی دیگر از نمونه رزومه های ارائه شده رزومیتو به سراغ نمونه رزومه فیلمبردار می رویم تا شما...

امروز در یکی دیگر از نمونه رزومه های ارائه شده رزومیتو به سراغ نمونه رزومه فیلمبردار می رویم تا شما را با آموزش نوشتن رزومه فیلمبردار آشنا کرده و به طور کامل مسائل مهم حول ساخت نوشتن رزومه فیلمبردار را بررسی کنیم. در انتهای این مقاله کاربردی نیز یک نمونه رزومه کامل شده شغل فیلمبردار را تقدیم نگاه شما می نمائیم.

ساخت رزومه آنلاین فیلمبردار در رزومیتو

فیلمبرداری در دنیای کنونی

امرزوه دیگر شغل فیلمبرداری مانند گذشته ها محدود به فیلمبرداری مجالس عروسی نیست که هر کسی که یک دوربین داشت می توانست از یک مجلس جشن عروسی فیلمبرداری کند. بماند عزیزان فیلمبردار چقدر سطح پایینی داشتند یا بهتر بگوییم چقدر سطح توقعات مردم از فیلمبردار و فیلمبرداری پایین بود. امروز شغل فیلمبرداری کاملا تخصصی شده است و هر کسی نمی تواند به دنیال فیلم و فیلمبرداری ورود کند. در سال های اخیر فیلمبرداران کاملا حرفه ای شده اند. به سراغ تکنیک ها و تجهیزات کاملا مدرن رفته اند و با استفاده از مقایسه خود با کارهای حرفه ای دیگر کشورها که خصوصا در ماهواره ها مشاهده می کنند سطح کیفی کار خود را بسیار بالا کشیده اند.

انواع فیلمبرداری در دنیای مدرن کنونی را می توان به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد :

  1. فیلمبرداری تجاری و تبلیغاتی
  2. فیلمبرداری از مجالس و جشن ها

امروزه اکثر فیلمبرداران خود تدوین هم بلد هستند و می دانند که چطور ذائقه مخاطب را با افکت گذاری و کار روی فیلم ها قلقلک دهند. اگر منصف باشیم امروزه دنیای فیلم و فیلمبرداری و تدوین بسیار دنیای زیبا و جذابی است.

ساخت رزومه فیلمبردار

همانند که قبلا در رزومه عکاسی توضیح دادیم و این نمونه رزومه هم بی شباهت به آن رزومه ارائه شده نیست در ساخت رزومه فیلمبردار مهم ترین مورد استفاده از یک قالب رزومه جذاب و مناسب است.

 

نکات مهم در نوشتن رزومه فیلمبردار
انتخاب قالب مناسب کار فیلمبرداری
انتخاب تصویر مناسب
نوشتن خلاصه رزومه فیلمبردار
نوشتن سوابق کاری

قالب رزومه فیلمبردار

قالب رزومه خوب برای فیلمبردار می بایست ظاهری مدرن و به روز داشته و پر زرق و برق باشد. استفاده از رنگ بندی مناسب می تواند جلوه ای خوب و حرفه ای به رزومه شما بدهد.

تصویر مناسب برای رزومه فیلمبردار

رزومه خوب برای فیلمبردار می بایست دارای یک تصویر مناسب باشد. این تصویر می تواند شما را در حالی که دوربین فیلمبرداری در دست دارید یا در حال فیلمبرداری می باشید به تصویر بکشد.

خلاصه رزومه فیلمبردار

خلاصه رزومه یکی از مهم ترین بخش ها در نوشتن رزومه است. شما می بایست در یکی دو جمله به بهترین شکل توضیح دهید که چه تخصص خاصی دارید و چه سوابق درخشانی در شغل فیلمبرداری داشته اید.

سوابق کاری یک فیلمبردار

سوابق کاری مهم ترین بخش رزومه کاری شماست. رزومه فیلمبردار می تواند با این بخش وزن بگیرید. در بعضی مشاغل تحصیلات و سوابق تحصیلات می تواند کلیدی باشد اما در رزومه فیلمبردار بدون شک این مورد هیچ ارزشی ندارد. این که شما در کدام شرکت ها و برای چه مشاغلی فیلمبرداری کرده اید می تواند جذابیت رزومه شما را صد چندان سازد.

نمونه رزومه کامل شده فیلمبردار

در انتهای این مقاله و پس از تشریح کامل نحوه نوشتن رزومه فیلمبردار قصد داریم با ارائه یک رزومه کامل شده فیلمبردار کار را به اتمام برسانیم.

رزومه زیر توسط رزومه ساز فارسی رزومیتو ساخته شده است

 

 نمونه رزومه فیلمبردار

 نمونه رزومه فیلمبردار-1 نمونه رزومه فیلمبردار-2
ساخت آنلاین رزومه
رزومــتـو ساختـی؟
ساخت رزومه حرفه‌ای کمتر از 5 دقیقه!
ساخت آنلاین رزومه
0 / 5 (از مجموع 0 رأی)
0
برچسب‌ها:
نظر خود را وارد کنید
ارسال نظر
محبوب‌ترین قالب‌های رزومه
مطالب مرتبط

نمونه رزومه مدیر آموزش به همراه آموزش نوشتن آن

نمونه رزومه مدیر مالی به همراه آموزش نوشتن آن

نمونه رزومه تایپیست و نحوه نوشتن آن

نمونه رزومه مهندس شهرسازی و نحوه نوشتن آن